قیمت انواع پرکن مایعات روتاری و خطی

09199613987 شماره تماس و ارتباط در واتس اپ
پرکن مایعات خطی و روتاری

برای خرید انواع دستگاه پرکن خطی و روتاری با کیان صنعت تماس بگیرید. این دستگاه های پرکن با بالاترین کیفیت و قیمت روانه بازار می شوند.

کیان صنعت
کیان صنعت

همان طور که می دانید پرکن مایعات از مهم ترین و کاربردی ترین دستگاه های پرکن و بسته بندی مورد استفاده در کارگاه ها و کارخانه ها می باشد. این دستگاه ها در مدل ها و برای کاربردهای مختلف طراحی و تولید شدند. شما با سطح بودجه و نیازهای مختلف می توانید با کیان صنعت تماس بگیرید ودستگاه مورد نظر خود را تهیه بفرمایید. پرکن مایعات در دو مدل پرکن خطی و پرکن روتاری مایعات تولید می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با کاربرد و عملکرد هر یک از این دستگاه ها آشنا شوید.

ما در ماشین سازی کیان صنعت انواع ماشین آلات صنعتی را با بالاترین کیفیت تولید و روانه بازار می نماییم، کافی است با ما تماس بگیرید. 

از دیگر ماشین آلات صنعتی تولیدی در کیان صنعت می توان به پرکن اسپری، تیوپ پرکن اشاره داشت.

برای خرید این محصولات با کیفت عالی و قیمت مناسب با ما در تماس باشید.

09199613987            09357157293

پرکن مایعات روتاری

کارکرد ماشین آلات پرکن روتاری مایعات به این شکل است که مواد داخل مخزنی جمع آوری می شوند و بطری و ظروف روی سینی دواری قرار می گیرند. تعداد بطری ها و ظروفی که در سینی قرار می گیرند متغییر است و به ابعاد و ظرفیت دستگاه بستگی دارد. سینی دائم در حال چرخش است و در هر نوبت تعدادی بطری زیر شیر تزریق قرار می گیرد تا تزریق به درون آن انجام شود. بعد از عملیات ریزش با توجه به اتومات و نیمه اتومات بودن پروسه، بطری های جدید جایگزین می شوند. به دلیل اینکه بطری ها به صورت چرخشی حرکت دارند این نوع پرکن، پرکن روتاری نام دارد.

دستگاه پرکن روتاری مایعات

قیمت و کاربرد پرکن روتاری

در خط های پرکن و بسته بندی خطی برای انجام حداقل 3 کار بر روی یک ظرف حدود 6 متر فضا نیاز است اما در پرکن روتاری مایعات با همان پیش بینی کار، حداکثر فضایی که نیاز دارد 1.5 متر در 1.5 متر خواهد بود. پر کردن با کمک دو نازل که یکی تغذیه و دیگری کار تکمیلی را انجام می دهد و مکانیسم درب گذاری بطری و درب بندی آن با کمک هد آلمینیومی از مکانیسم های اصلی این دستگاه پرکن مایعات هستند. ظرفیت های پر کردن بین 250 سی سی تا 4 لیتر از امکانات دستگاه در زمان تولید است.

برای اطلاع از قیمت انواع پرکن روتاری با کیان صنعت تماس بگیرید.

مشخصات پرکن روتاری

  • قابلیت پرکردن ظروف تا حجم 20 الی 1000 سی سی 
  • دارای سنسور الکترونیکی جهت دیدن ظروف و مظروف سازی می باشد.
  • دارای درایر بوده و دو عدد نوار نقاله رفت و برگشت با موتور های مجزا بر روی دستگاه نصب شده است.
  • بدنه استیل، شاسی آهن بسته به سفارش مشتری
  • ظرفیت پر کردن 800 عدد ظرف 20 سی سی در ساعت

فروش پرکن مایعات روتاری

دستگاه پرکن مایعات روتاری پیستونی چیست؟

در صنایع بسته بندی ماشین های پرکننده پیستونی روتاری یا چرخشی که rotary piston fillers  نامیده می شوند، ماشین های اتوماتیکی هستند که دارای سرعت زیاد، انعطاف پذیری و ایمنی بالایی هستند. این ماشین ها جهت پر کردن انواع مختلف ظروف با انواع گوناگون موادی که بیشترین چگالی را دارند، کاربرد دارند.

در مورد پرکن سیلندر پیستونی هم بخوانید.

دستگاه پرکن خطی مایعات

اساس کار کرد پرکن خطی به این شکل است که مواد داخل مخزن جمع آوری می شوند. بطری و ظروف روی دستگاه نوار نقاله قرار گرفته و در زیر شیر نازل توقف می کند. تزریق به درون ظرف انجام می شود و تا زمان پر شدن ادامه پیدا می کند. بعد از عملیات ریزش نقاله حرکت کرده و بطری های پشتی را در زیر شیر تزریق قرار می دهد. به دلیل اینکه بطری ها به صورت خطی حرکت دارند این نوع پرکن، خظی نام دارد.

دستگاه پرکن خطی مایعات

هر آنچه که از دستگاه پرکن خطی سیلندری باید بدانیم:

  1. در پرکن خطی سیلندی نازل ها به صورت خطی در کنار یکدیگر قرار گرفته و دستگاه کانوایر وظیفه هدایت ظرف ها به زیر نازل را بر عهده دارد.
  2. هرچه تعداد نازل ها بیشتر باشد سرعت دستگاه پرکن خطی سیلندی بیشتر و طول نوار بیشتر مي شود. هر کدام از نازل ها به سیلندری متصل است که یک پیستون در داخل با جلو و عقب رفتن به وسیله سروو موتور مسئولیت بارگیری مواد را دارد.
  3. در دهانه ی پیستون دو عدد شیر یک طرفه وجود دارد که در هنگام عقب رفتن پیستون مسیر مخزن به داخل سیلندر را باز میکند و در هنگام جلو آمدن پیستون مسیر سیلندر به نازل ها باز می شود تا مواد داخل سیلندر به داخل ظروف تزریق شود.
  4.  حجم سیلندر های مورداستفاده در این دستگاه ها بسته به حجم ظروف انتخاب می شود.

دستگاه پرکن خطی و دربندی مایعات

دستگاه پرکن خطی و دربندی مایعات، در این پروژه با مکانیزم سیلندر پیستونی تجهیز شده است و دارای ۴ نازل از جنس استیل استنلس می‌باشد که توانایی بسته بندی 1600 الی 2200 عدد بطری ۱ لیتری را داراست. مشتریان گرامی برای سفارش ساخت دستگاه پرکن خطی اتوماتیک و دربند، می‌توانند با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرند و از مشاوره رایگان ما برخوردار شوند.

قیمت دستگاه پرکن خطی مایعات

دستگاه پرکن روتاری یا پرکن خطی؟

در صنعت بسته بندی از دستگاه پرکن روتاری نسبت به دستگاه پرکن مایعات خطی بیشتر استفاده می شود چون دستگاه پرکن روتاری نسبت به دستگاه پرکن مایعات خطی فضای کمتری را اشغال میکند و نسبت به قابلیت ها دارای بازدهی مناسبی می باشد.

اگر در کارخانه ای هستید که فضا و جای مناسب برای دستگاه را دارید پیشنهاد می کنیم از مدل خطی استفاده کنید اما اگر در کارگاهی هستید که فضای مناسب انجام این کار را ندارید بهتر است که از مدل روتاری در کارگاه خود استفاده کنید چون بسیار فضای کمتری را اشغال میکند.

از جدید ترین دستگاه های پرکن تولیدی کیان صنعت، می توان به پرکن آبلیمو اشاره داشت.

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید